מדפי זכוכית מומלצים

מדפי זכוכית מומלצים החלטתם להתקין בבית מדף זכוכית. רעיון מעולה! אילו מדפי זכוכית מומלצים ועל מה כדאי לשים דגש בבחירת המדף?

עיצוב ואחזקת בית היא בהחלט נחלתם של דיירי הבית. תפקידם לבחור כיצד יראה פנים ואפילו חוץ הבית שלהם, מבחינת הצמחייה בחצר, הספה בסלון והמדפים בחדר המקלחת עליהם מונחת משחת השיניים וקרם הפנים. בכל שלב או הליך אשר נרצה לבצע, לרשותנו יהיו מגוון רחב של בעלי מקצוע אשר ישמחו לסייע במשימה. כאשר מדובר במדפי זכוכית, הדבר זהה – התייעצות עם בעל מקצוע תחשוף לנו אפשרויות רבות לעיצוב המדף, תלייתו ואפילו גודלו, כל שלנו נשאר לעשות הוא להבין אילו מדפי זכוכית מומלצים ולבחור מתוכם.

 

מדפי זכוכית מומלצים

בכל בית, דירה או בית קרקע, מדפים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. הנחת ספרים או עציצים קטנים על המדף, משווה לבית תחושה של עיצוב ומן הסתם, גם אופציה לסדר. אחת האופציות לתליית מדפים בבית היא מדף זכוכית. המדף עצמו יכול להיות עשוי מכל מיני סוגים של זכוכית, צבעים, גדלים וגם אופן התלייה, יכול להשתנות לפי הצרכים והרצון של דיירי הבית וגם של בעל המקצוע אשר נקרא למשימה להתקין אותם.

 

סוג הזכוכית

אחד המאפיינים אשר ניתנים לבחירה ולשינוי על ידי רוכש המדף הוא סוג הזכוכית ממנו עשויה המדף. כמובן שיש מעין רף מינימלי לסוג הזכוכית, היא לא יכולה להיות זכוכית דקה ושבירה מדי עקב כך שהיא צריכה להצליח להחזיק את מה שמונח עליה ולא להישבר בפתאומיות. כאשר בוחרים סוג זכוכית כדאי לשים לב לרמת השקיפות, האטימות שלה, לזכוכית שקופה יש המון יתרונות אשר ודאי תשמחו להשיג ממדף הזכוכית החדש שלכם.

 

שקיפות

התקנת מדף זכוכית בבית צמודה לרצון לקבל איזה שהיא שקיפות במדף. כאשר המדף שקוף הוא מאפשר לצפות במה שמונח עליו מכל זווית ראייה, גם אם המדף תלוי יחסית גבוה תהיה האפשרות לראות בדיוק מה מונח עליו ובאיזה סדר. כמובן שיתרון זה רלוונטי גם כשהמדף נמוך ועל כן, מדפי זכוכית העשויים מסוג זכוכית שקוף בהם בהחלט מדפי זכוכית מומלצים לרכישה ולהתקנה בבית.

 

זכוכית מחוסמת

כאשר בוחרים מדף זכוכית יש חשיבות גדולה לסוג הזכוכית ממנו המדף עשוי. דווקא בגלל שמדובר בזכוכית אשר עשויה להיות מאוד שבירה, מדפי זכוכית מומלצים הם כאלו אשר עשויים זכוכית מחוסמת. סוג זכוכית זה חזק יותר ולעיתים גם עבה יותר לעומת הזכוכית הרגילה שכנראה מוכרת ונפוצה יותר. עצם היותה זכוכית מחוסמת מקטין את הסיכוי שתשבר או אפילו תיסדק, מה שמגדיל את הביטחון שיש לדיירי המבנה במדף.

 

צבע המדף

למרות שזכוכית נתפסת כחומר שקוף, ועל כך גם התבססנו בהמלצה הראשונה, היא יכולה להיות שקופה אך עדיין להיות מאופיינת בצבע מסוים, לדוגמא שקופית בעלת גוון ירוק או גוון כחול. מדפי זכוכית מומלצים יהיו כאלה אשר בעלי צבע אחיד ומקצועי כך שבמקביל הוא מתאים לרצון ולצרכים של רוכשי המדף. מומלץ להבין בדיוק מה הצבע, או יותר נכון הגוון של הזכוכית טרם קנייתה על מנת שתתאים לאופי ולעיצוב שאר הבית.

 

צורת המדף

מאפיין שמאוד משפיע על עיצוב המדף והפרקטיות שלו הוא צורת המדף. מדפי זכוכית מומלצים לרכישה בצורת מלבן, בדומה לכל מדף אחר. חשוב להבין כי מדף זכוכית יכול להגיע בכמה צורות, בגלל שמדובר בחומר שבעלי מקצוע מנוסים יודעים לעבוד עמו, ניתן לעצב אותו באיזה צורה שרוצים, לדוגמא באם הוא צריך להיות מותאם לפינה בין קירות ולא לקיר יחיד. הצורה המומלצת ביותר היא אכן צורה מרובעת אך ניתן לשוות לה מראה פחות חד בעזרת בחירת פינות מעוגלות למדף.

עובי מדף הזכוכית

התקנת מדף זכוכית ודאי עשויה לגרום לאי ביטחון ביכולת של המדף להחזיק את כל מה שיונח עליו ובעצם לא להישבר בפתאומיות. מדפי זכוכית מומלצים יהיו בסביבות ה-10 מ"מ כשהעדיפות היא אפילו ל8 מ"מ. חשוב להבין כי עובי המדף חייב להתאים לצורך שאליו המדף נקנה – החזקת מוצרי טיפוח למקלחת, ספרים או אפילו תבלינים וכלי מטבח. באם מה שעתיד להיות מונח על המדף כבד, מדפי זכוכית מומלצים לצורך זה יהיו עבים יותר, למעלה מ8 מ"מ. בכל מקרה כדאי לקבל המלצה מקצועית מזגג (בעל מקצוע המתעסק עם זכוכית).

 

אחריות על מדפי זכוכית מומלצים

גם בהנחה שאכן נרכשה זכוכית אשר העובי שלה מותאם לצורך של המדף, עדיין ישנו סיכוי שהמדף יינזק, ייסדק או יישבר. על מנת להתכונן למקרה כזה, מדפי זכוכית מומלצים באמת הם אלו אשר ניתנים עם אחריות לזמן ארוך. כך, באם יקרה משהו למדף הזכוכית, בעל המקצוע אשר סיפק אותו יהיה מחויב לתקן ובעת הצורך אפילו להחליף אותו לגמרי. כך תרגישו סמוכים ובטוחים כי עשיתם השקעה טובה במדף הזכוכית שרכשתם.

 

התקנת מדפי זכוכית מומלצים

מעבר להחלטה על צבע, סוג ועובי הזכוכית, הלקוח אשר רוכש את המדף צריך לבחור גם כיצד הוא רוצה להתקין אותו. כמובן שאופן ההתקנה עצמו נתון להחלטת בעל המקצוע, אך כן יש צורך לבחור את אמצעי ההתקנה. באם מדובר במתלי מתכת, אשר נראים לעין ועלולים לצבור חלודה (מתוך הנחה כי לרוב מדפי זכוכית מומלצים להתקנה במקלחת). נוסף על כך, ניתן לבחור התקנה נסתרת, זאת רלוונטי בעיקר כאשר כל הבית בשיפוץ ואז ניתן להתקין את המתלים המוסתרים בתוך הקיר, כי הוא גם ככה פתוח או לא עשוי לגמרי.

 

התקנה נסתרת של מדפי זכוכית מומלצים

מדפי זכוכית מומלצים להתקנה בהתקנה נסתרת. מצד אחד מדובר בפרוצדורה מורכבת יותר, אך בפועל, המדף נראה מעין מודבק לקיר ואין צורך בהוספה של חלקי מתכת המחברים את המדף לקיר, אלו לרוב צוברים חלודה ופוגמים במראה הנקי והיוקרתי של מדף הזכוכית. התקנה נסתרת מומלצת בעיקר כאשר התקנת המדף חלק משיפוץ כללי של הבית, החדר או הקיר עצמו עליו הוא מותקן. לחילופין, יהיה צורך בקידוח בקיר או בפירוקו על מנת להתקין את המדף בהתקנה נסתרת. אך מבחינה אסתטית, בהחלט מדפי זכוכית מומלצים יהיו אלו אשר מותקנים בהתקנה נסתרת.

 

הוספת חיזוקים

בגלל שמדובר במדף ובגלל שמדובר דווקא במדף זכוכית, על מנת לסייע לו להיות מספיק חזק לעיתים קרובות יהיה צורך בהתקנה של חיזוקים על מנת שהמדף אכן יהיה חזק להחזיק כל מה שיונח עליו. במקרים אלו בעל המקצוע יידע את הלקוחות כי זאת מומלץ ולבחירתם האם להתקין את המדף שבחרו ולהוסיף חיזוקים בתוך הקיר, או שמא לבחור במדף מומלץ אחר.

מדפי זכוכית מומלצים באופן כללי בעבור אנשים אשר רוצים לשוות לביתם מראה יוקרתי או להתקין מדפים אשר יהיו עמידים בפני מים, לדוגמא באם צריך להתקין את המדפים באמבטיה או במקלחת, שם הם יהיו חשופים באופן תדיר למים. מומלץ להתאים את עובי הזכוכית למטרה שלה, לבחור בסוג זכוכית שקוף אך עמיד וכמובן, לוודא כי הזכוכית מגיעה עם אחריות, כך באם אכן תינזק, בעל המקצוע אשר סיפק אותה יהיה אחראי גם על תיקונה. בדומה להרבה הליכים שנעשה בבית, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע באשר לעיצוב, התקנה, מחיר המדף ואפילו איך לבחור מדף זכוכית.

מדפי זכוכית מומלצים

Picture of T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן