מעקות זכוכית

מעקה זכוכית פרופיל U פנימי:

מעקה זכוכית מותקן בפרופיל U שתול בתוך חריץ ברצפה מתאים לתנאי פנים וחוץ. עומד בדרישות התקן הישראלי.

מעקה זכוכית פרופיל חיצוני:

מעקה זכוכית מותקן בפרופיל אלומניום ייחודי המאפשר התקנה קלה ללא פתיחת חריץ בבטון, זיגוג נקי ללא דבקים. ללא צורך בריתוך ובקונסטרוקציות מתכת, מתאים לתנאי פנים וחוץ. עומד בדרישות התקן הישראלי.

מעקה זכוכית המעוגן עם מנטים עגולים:

מעקה זכוכית מותקן על ידי מנטים ייחודים  מאלומניום / נירוסטה מתאים לתנאי פנים וחוץ.

עומד בדרישות התקן הישראלי.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות לרכישת והתקנת מעקות זכוכית השאירו פרטים

העבודות שלנו

מעקות זכוכית נועדו למנוע נפילה או לתחום אזור מוגדר וניתן להתקינם בפנים הבית ומחוצה לו.

בבתים אשר רוצים לתת דגש רב לפן העיצובי נעשה שימוש נרחב במעקות אלו ויש יתרונות רבים למעקה מזכוכית.
הזכוכית נותנת תחושה של יופי נקי לעין ומשדרת אווירה מודרנית, אלגנטית ויוקרתית ובנוסף מעקה הזכוכית שומר על מראה פתוח של החלל ומעניק זווית ראייה ברורה לנוף, לבריכה ולמדרגות.

לכל מעקה זכוכית יש תקן לשם כך חשוב לבחור רק מעקות זכוכית שעומדים בתו התקן הישראלי, בסופו של דבר מעקה בטיחות נועד להיות בטוח.

 

מעקות זכוכית – התקן הישראלי

על פי התקן הישראלי יש להתקין מעקה במקומות עם סכנת נפילה או במקום בו קיים הבדל גובה במפלסים שונים שעוברים את ה-60 ס”מ על מנת לאפשר שימוש בטיחותי ולמנוע נפילה, במפלס ישר גובה המעקה במרפסת למשל יהיה 105 ס”מ ומעלה ובמדרגות גובה המעקה יהיה 90 ס”מ ומעלה.

ישנם סוגים שונים של מעקות ולכל מעקה הסגנון והעיצוב המיוחד שלו.

מעקה זכוכית מעולה לשימוש חוץ מאחר והוא לא מחליד ומתבלה, השימוש העיקרי למעקות זכוכית הוא במרפסת, בבריכה ובמדרגות ניתן לעצב ולהתקין את המעקות בשילוב אלמנטים, זכוכית שתולה, עמודי אלומיניום, מאחזי יד ועוד על פי דרישת הלקוח.

Picture of T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן