כמה עולה מקלחון

כמה עולה מקלחון בעקבות העלייה הגבוהה בשיעור הצרכנים של המקלחונים על פני האמבטיות המסורתיות, בשוק קיים כיום מבחר גדול של אביזרים, דגמים ויצרנים, מגוון שמקשה עלינו לבחור את המקלחון המתאים ביותר. בבנייה העכשווית נוהגים להתקין את המקלחונים בחדרי הרחצה.

התקנה זו נועדה כדי ליהנות מעיצוב יוקרתי ומרהיב בחדר האמבטיה וכן כדי לחסוך מקום בחדר האמבטיה. כאמור, ישנו מגוון רחב מאוד של מקלחונים מסוגים שונים, כגון: מקלחון חזיתי, מקלחון פינתי ואפילו אמבטיון וכולם בגדלים לבחירה ובשלל עיצובים מרהיבים. כמובן אין לשכוח שגם מימד סגנון הדלת יעמוד מול עיניכם – האם אתה מעדיפים דלת עם ציר או דלת היושבת על מסילה?

מטבע הדברים התקציב מהווה שחקן מרכזי בקנייה. אם אתם מעוניינים במקלחונים העומדים במבצע, מחיר המקלחון יהווה בעבורכם פרמטר חשוב ומרכזי שינחה אתכם. עם זאת, מחיר זול אינו מהווה ארובה לסחורה טובה בהכרח. לכן, לפני שאתם רצים לסגור עסקה משתלמת, כדאי לבדוק היטב שהיא אכן משתלמת.

 

איך יודעים את זה?

חשוב לשים לב לאיכות המוצרים, לחומרי הגלם, לסוג הזכוכית, לעמידות המקלחון, וכמובן גם למידות ועיצוב המקלחון. לפעמים מחיר זול מנסה "לחפות" על סחורה שאינה איכות, דבר שעלול להסב לכם עוגמת נפש והוצאות כספיות עתידיות. איך עושים את זה? ראשית, יש ליצור קשר עם חברה איכותית שעוסקת בתחום המקלחונים שנים רבות ומספקת שירותים נוספים בתחום. חברה עם מוניטין ופידבקים חיוביים, ככל הנראה תיחשב לטובה ומקצועית בתחומה.

לרוב, לאדם הפשוט לא יהיו את הכלים לדעת מה טיב המקלחון, ולכן אמינות החברה כה חשובה – כי ככל הנראה אתם תסמכו על מוצא פיה. חברה שמציעה אחריות מלאה על כל מקלחון אותו היא מספקת, וכן בעלת לקוחות מרוצים מאחוריה – עשויה להעלות לכם את רמת הביטחון. במאמר הבא נפרוס בפניכם מנעד מחירים כללי של מקלחונים מסוגים שונים. כמובן שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם להזמנה האישית שלכם ולסוג המקלחון בו אתם מעוניינים.

 

פרמטרים בהערכת מחיר

אנשים רבים נוטים לשאול: מה המחיר של מקלחון? כפי שציינו לעיל, יש לדעת שטווח המחירים רחב מאוד והוא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כמו: גודל, איכות, עיצוב, מותג ועוד. עלות המקלחון איננה קבועה והיא משתנה בהתאם למידות ולגודל המבוקשים. יש לדעת שמחיר של מקלחון לפי מידה אישית, ככל הנראה יהיה יותר יקר מאשר מקלחון שעומד בגודל סטנדרטי.

מקלחונים, כמו מוצרים אחרים, ניתן למצוא במגוון רחב של גדלים, צורות וחומרים (כמו סוג הפרזול, עובי הזכוכית ועוד), כך שטווח המחירים עשוי להשתנות ולהגיע לפערים גדולים. למרות זאת, במאמר הבא נפרוס בפניכם את טווח המחירים הממוצע למקלחונים. חשוב לציין שהמקלחונים המדוברים אינם המקלחונים שניתן למצוא בחנויות כלי בית, שהם מקלחונים מוכנים ופשוטים, אלא מדובר בהתאמה של מקלחונים אליכם על ידי זגג מקצועי.

 

קצת מספרים כמה עולה מקלחון

 

מחיר מקלחון פינתי

במקלחון פינתי משתמשים כאשר המקלחת מותקנת בפינת חדר האמבטיה. במצב כזה הפתרון המקובל הוא להתקין מקלחון פינתי שיוצר תשעים מעלות של מקלחון בפינת החדר, כך שנוצר מלבן או ריבוע המורכב משני קירות זכוכית ושני קירות של החדר. מקלחון פינתי נחשב לפופולרי, הוא אינו תופס שטח גדול ומתאים גם לחדרי רחצה קטנים.

 

מחיר מקלחון חזית

מקלחון חזית הוא מקלחון שכיוון הפתיחה שלו הוא אחד, כלומר – כיוון הכניסה בלבד. שלושת הצדדים האחרים מתחומים למעשה בקירות החדר. בנייתו והתקנתו של מקלחון כזה הן די פשוטות. למי מקלחון כה יתאים? אחד מיתרונותיו של מקלחון החזית הוא, שההתאמה שלו גבוהה; שכן הוא מתאים הן לחדרי קטנים והן לחדרי רחצה גדולים. בשל הביקוש הרב שלו, מטבע הדברים, מוצעים דגמים רבים של סוג זה בשוק. ההבדל בין הסוגים השונים הוא בצורת הסגירה, בעיצוב ובזכוכית שנבחרה לדלת.

מחיר מקלחונים לפי מידה

כפי שציינו, מחירו של מקלחון בהתאמה אישית ולא בגודל סטנדרטי הוא הגבוה ביותר.  גם כאן ניתן להגיע לסכומים גבוהים הרבה יותר, באם בוחרים בדגמים יוקרתיים שמחירם גובה מאוד. כמו כן, יש לקחת בחשבון שתוספות מיוחדות, כמו הגדלה של המקלחון יותר מהמידות הסטנדרטיות,  יעלו את המחיר בכמה מאות שקלים, ואפילו אלפים.

 

מקלחון אמבטיה

אם אתם מעוניינים לרכוש מקלחון אמבטיה, או בקיצור 'אמבטיון', ככל הנראה המחיר יהיה שיקול מרכזי בקבלת ההחלטה. עם זאת, חשוב להתייחס לגורמים נוספים, כמו: חומרי גלם, עמידות, גודל, סוג הזכוכית, עיצוב וכדו'. ככל שתקראו יותר מידע על דגמים רבים יותר, כך תוכלו לקבל החלטה נכונה ושקולה יותר.

 

התקנה מקלחון

מעבר להיבט של עלות מקלחון, עליכם לבדוק גם מהי עלות ההתקנה. חשוב לזכור כי עלות מקלחון בהתאמה אישית גבוהה יותר לעומת מקלחון בגודל סטנדרטי. התקנה מקצועית של מקלחון תסב לכם הנאה לאורך שנים רבות. ניתן להשקיע כסף רב במקלחון, אך לצערכם המתקין לא היה מקצועי ובעקבות כך המקלחון לא מספיק אטום או שהתוצאה הסופית לא יפה.

לכן, כשקונים מקלחון יש להקפיד על התקנה מקצועית ואיכותית של המקלחון. מתקין שאינו מקצועי עלול לגרום לכם נזק לקרמיקה ואפילו למקלחון עצמו. בנוסף, התקנה רשלנית יכולה לגרום לסגירה לא טובה של הדלתות, לנזילות מים ועוד.

 

עוד חשוב לדעת

כשרוכשים מקלחון דרשו מהחברה מתקין של חברת המקלחונים ממנה רכשתם את המוצר, ונוסף תוודאו מול החנות שהיא לא שולחת אליכם מתקין לא מקצועי כדי להרוויח מכם רווח גדול יותר על ההתקנה. כאשר התקנת המקלחון נעשית על ידי מתקין החברה, ממילא אתם מקבלים אחריות על ההתקנה מטעם החברה, ויהיה לכם למי לפנות בכל בעיה שתצוץ לכם בתקופה זו.

 

סיכום כמה עולה מקלחון

בעידן המודרני, קיים בשוק מבחר גדול של אביזרים, דגמים ויצרנים, מגוון שמקשה עלינו לבחור את המקלחון המתאים ביותר. מחיר המקלחון מורכב מפרמטרים שונים, כגון: גודל, איכות, עיצוב, מותג ועוד. מקלחונים, כמו מוצרים אחרים, ניתן למצוא במגוון רחב של גדלים, צורות וחומרים (כמו סוג הפרזול, עובי הזכוכית ועוד), כך שטווח המחירים עשוי להשתנות ולהגיע לפערים גדולים.

מלבד זאת, יש לתת את הדעת גם לנושא ההתקנה שחשוב אולי לא פחות. גם אם תשקיעו סכום רב במקלחון איכותי ובדגם יוקרתי ביותר, עבודה של מתקין שאינו מקצועי עלולה לגרום לכם נזק רב ולמנוע מכם ליהנות באופן מיטבי מההשקעה שלכם. בסיטואציה כזו אומרים: "חסכת – שילמת". חיסכון בהתקנה יכול לגרור אחריו שימוש בחומרים שאינם עמידים לאורך זמן ויפגעו בשימוש שלכם. לכן מומלץ מאוד לוודא שמתקין המקלחון שלכם יהיה המקצוע ביותר ויגיע מטעם החברה שמייצרת את המקלחון, דבר שיעניק לכם אחריות על המוצר בשעת הצורך.

מקלחונים פרזול שחור

T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן