כמה עולה מדף זכוכית

מדף זכוכית הוא פריט יוקרתי ויפה לעיצוב וסידור הבית. איך בוחרים מדף זכוכית וכמה הוא עולה?

ישנם הרבה חומרים אשר ניתן לרהט איתם את הבית ולהכין מהם מוצרי בסיס וגם מוצרי נוי. ביניהם ניתן למצוא עץ, אבן, שיש וכמובן את הזכוכית המהודרת. למרות שמדובר בחומר הרבה יותר שביר מהחומרים האחרים שהזכרנו, בפועל שימוש נכון בו נותן את החוויה של הזכוכית היוקרתית מבלי לאבד את האמון והביטחון שהיא אכן תצליח להחזיק או למלא את הייעוד החדש שניתן לה בבית.

הזכוכית

חומר הזכוכית ודאי מוכר בעיקר בתור החומר ממנו עשוי החלון, קערת הסלט ואפילו אגרטל הפרחים בסלון, אמנם אלו השימושים הנפוצים אך הזכוכית בהחלט לא מסתכמת רק בשימושים אלו. בעצם מדובר בחומר המורכב מערבוב של כמה חומרים כימיים אשר בעת הבאתם לטמפרטורה מסוימת מתקשים כך שמתקבלת הזכוכית השקופה והחלקה שכולנו מכירים. כמובן שבחימום שלה ניתן לעצב אותה כך שתהיה בדיוק בצורה שבה צריכים אותה.

 

ריהוט באמצעות זכוכית

כאמור, ניתן לייצר מהזכוכית, בעזרת חימומה וקיפולה, כל צורה שבעל המקצוע אשר מתעסק איתה ירצה. החל ממשטחים ישרים ועד למשטחים עגולים וחלולים. לאור עובדה זאת, ניתן בקלות ליצור רהיטים או אלמנטים העשויים זכוכית בבית כדוגמת אגרטלים, קערות וכלי מטבח וגם מדפים ודלתות. ריהוט באמצעות זכוכית משווה מראה ייחודי לבית, השקיפות במקביל לברק של הזכוכית יוצרים רהיטים יוקרתיים שלא בהכרח עולים הרבה כסף כמו שנדמה.

 

מדף זכוכית

אחד הרהיטים אשר ניתן בקלות לשלב בבית הוא מדף זכוכית. בעצם מדובר במדף רגיל לחלוטין אשר עשוי כולו מזכוכית. חיבורו לקיר בדרך חכמה ומקצועית שומר על היציבות של הזכוכית ומונע ממנה להיסדק, להישבר ובאופן כללי יוצר אצל דיירי המבנה שיחליטו להתקין מדף זכוכית בביתם, ביטחון ונינוחות בבית למרות השילוב של הזכוכית אשר נתפסת כשבירה ועל כן, גם כמסוכנת.

 

שקיפות מאפשרת גישה למוצרי המדף

לפני שנעסוק בשאלה כמה עולה מדף זכוכית חשוב להבין את היתרונות שבשימוש במדפי זכוכית על אף התחושה שהם פחות עמידים. בגלל שהמדף שקוף לחלוטין הוא מייצר גישה ראייתית נוחה יותר לכל מה שמונח על או מאחורי המדף. כלומר ניתן לראות מכל זווית מה מונח על המדף מה שבהחלט מקל את הסידור. באופן הזה ניתן להתקין את המדף גם יחסית גבוה ועדיין יהיה ניתן לראות מה מונח עליו גם ממבט מתחת למדף.

 

שקיפות מאפשרת מרחב והגדלת החדר

יתרון נוסף במדף הזכוכית הוא גם כן בעקבות העובדה שהמדף שקוף. יתרון זה הוא יצירת מעין מקום נוסף או אפשרות להגדיל את המרחב בחדר. כאשר יש מדף לא שקוף הוא אוטומטית מקטין את המרחב, "הספייס" בחדר. לעומת זאת, כאשר המדף מזכוכית, מדף שקוף, הוא אינו תופס מקום בחדר מבחינת התחושה שהמדף נותן. יתרון זה בא לידי ביטוי במיוחד בחדרי מקלחת ושירותים שבדרך כלל קטנים יותר משאר החדרים בבית, על כן, כדאי להתקין מדפי זכוכית אשר לא יצרו הקטנה של החדר.

 

ניקיון מדפי זכוכית

כנראה שיתרון זה הוא דווקא הכי מעניין בעבור הרבה אנשים – ניקיון המדף. בשל העובדה כי מדובר במדף העשוי זכוכית מאוד קל לנקות את המדף. מדובר בחומרי ניקיון אשר רלוונטיים לכל זכוכי הזכוכיות, כמו חומרי ניקיון לחלונות. כך לא צריך להשקיע יותר מדי בניקיון אלא לפנות את המדף, להעביר מטלית עם חומר ניקוי לזכוכית ומקבלים מדף נקי מאבק ומלכלוך אחר בפשטות. כך ניתן להתקין מדפים יחסית גבוהים ולהיות בראש שקט שיהיה קל לנקות אותם.

 

כמה עולה מדף זכוכית?

בגלל שמדפי זכוכית עשויים להגיע בעיצוב אישי או בהתאמה אישית מבחינת הגודל, העובי והרוחב, קשה לקבוע מחיר קבוע וגורף לכל עבודות מדפי הזכוכית.  המחיר עולה בהתאם לגודל של המדף מבחינת האורך והרוחב שלו. במקרה בו בוחרים סוג זכוכית יקר יותר, עבור מדף קטן מסוג זכוכית זאת המחיר יהיה גבוה יותר.

 

הרכב המחיר

כחלק מהתשלום המלא בעבור מדף זכוכית ישנם כמה חלקים במחיר הסופי. ביניהם כמובן מחיר המדף עצמו, באם נבחר בעיצוב אישי או באם הוא מדף אשר מוכן ותוכנן מראש על ידי החברה. נוסף על כך ישנו מחיר ההובלה והאספקה של המדף ולבסוף, ההתקנה הסופית של המדף בבית עצמו. חשוב להיעזר בבעלי מקצוע לכל אורך ההליך דווקא בגלל שמדובר במדף יותר מורכב מאשר מדף עץ אשר בדרך כלל רבים יבחרו להתקין אותו לבד.

כמה עולה מדף זכוכית בהתאמה אישית

תכנון וביצוע עבודות זכוכית מאפשר הליך שכולו בהתאמה אישית הן לרצונו ולטעמו האישי של הקונה אך גם למבנה הבית ולמיקום תליית המדף העתידי. כחלק מההתאמה האישי סביר להניח כי התשובה לשאלה כמה עולה מדף זכוכית תהיה תשובה גבוהה יותר ממחיר מדף זכוכית סטנדרטי אשר לא מעוצב במיוחד אלא מוצר קבוע שהחברה מציעה. ההתאמה יכולה להיות גם מבחינת החומר ממנו עשוי המדף, הגדלים שלו ואופן ההתקנה בהתאם לקיר עליו המדף מותקן.

 

צבע המדף

עד כה התמקדנו בעיקר בזכוכיות שקופות, כלומר ללא צבע מיוחד. בפועל כן ניתן לבחור זכוכיות צבעוניות, בצבעים ספציפיים אשר שומרים על הרכב הזכוכית. גם זאת ניתן לבחירה ולעיצוב על ידי הלקוח כדוגמת בחירת פינות בצבעים מיוחדים או זכוכית כהה יותר. גם בחירת החומר עצמו, לדוגמא באם מדובר בזכוכית יחסית חסומה, בהתאם גם הצבע של המדף יהיה שונה, כנראה כהה יותר. כדאי להתייעץ עם אנשים אשר מומחים בזכוכית על מנת להבין אילו אפשרויות יש לעיצוב המדף מבחינת הצבע והטקסטורה של המדף.

 

התקנת מדף זכוכית – כמה עולה מדף זכוכית

בשונה מהתקנה של מדף מעץ, התקנת מדף זכוכית דורשת תכנון מראש ובנייה מתאימה של המדף על מנת שתהיה אפשרות ללקוח התקנה בנוחות ובמקצועיות של המדף. ההחלטה כיצד להתקין את המדף תלויה גם ללקוח מבחינת הנראות, באם הוא חפץ בהתקנה סמויה כך שלא יראו את חלקי המתכת המחוברים לקיר. נוסף על כך, גם רצון ודעה מקצועית של החברה שמייצרת את המדף שתהיה אפשרות יעילה ופרקטית לתליית המדף.

 

התקנת חוץ ופנים הבית

הבחירה היכן להתקין את מדף הזכוכית כמובן ששמורה לרצונו ולדעה האישית של הלקוח אשר רוכש את המדף. ניתן להתקין את המדף בכל אזור בבית, בין אם מדובר בהתקנה חוץ ביתית, בחצר או במרפסת כמובן אם ההתקנה בתוך הבית, בחדר המקלחת בו יש אדים ולחות או במקלט בו אין חלונות כלל. כמובן שההתקנה חייבת להיות בייעוץ של בעל מקצוע הן מבחינת המבנה של המדף שיהיה מותאם אך אין חשיבות לחומר ממנו עשוי המדף. כלומר הזכוכית עצמה מתאימה לכל אזור בבית לא משנה אם מדובר בחוץ או פנים בית.

מדפי זכוכית כבר מזמן הפכו אלמנט יוקרתי ופשוט לעיצוב הבית. כל לקוח יכול לבחור ולעצב בעצמו את המדף אותו ירצה לבחור, מבחינת סוג הזכוכית, גודלה ואפילו הצורה שלה. מבחינת מחיר המדף,בהתאם לעיצוב המדף בהתאמה אישית, הגודל והחומר ממנו עשוי יקבע המחיר הסופי של המדף. כמובן שניתן לבחור מתוך מדפי זכוכית קיימים כך שהמחיר יהיה נמוך יותר בהתאם.

כמה עולה מדף זכוכית

T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן