כמה עולה חיפוי קיר מטבח?

כמה עולה חיפוי קיר מטבח?

באם אתם עומדים בפני שיפוץ המטבח, או בפני תכנון מטבח חלומותיכם בביתכם החדש, ודאי תגיעו לשלב בחירת חיפוי הקיר במטבח.

כיום, עומדות בפניכם שלל אפשרויות עיצוביות לבחירה, אך ישנם מספר פרמטרים עליכם לקחת בחשבון בעת הבחירה. פונקציונאליות ואסתטיקה הם לא הכל, גם לתקציב חשיבות מכרעת בבחירת החיפוי. אז, מהן האפשרויות  וכמה זה עולה לנו?

 

כמה עולה חיפוי קיר מטבח – מבוא

חיפוי קיר מטבח אומנם נתפס בקרב רבים כתרומה עיצובית בלבד לחלל המטבח, אך לא כך הדבר. חיפוי קיר מטבח נועד להגן על קירות המטבח מפני רטיבות ולכלוך, העלולים להיגרם כתוצאה מהבישול במטבח.

כיום, קיימים שלל סוגי חיפויים, ומלבד הפונקציונליות והנראות, לכל אחד מהם עלות שונה, דבר שמעלה צורך בבדיקה נוספת.

העלות משתנה בהתאם למספר פרמטרים, לרבות מידותיו של הקיר, סוג החיפוי והחומר ממנו עשוי, העיצוב שבחרתם, וכמובן, עלות ההתקנה עצמה. יש לציין כי כדאי לבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניכם, שכן יש לקחת בחשבון תחת רכיב העלות גם את עלות תחזוקתו.

 

צבע – הבחירה הזולה

ללא ספק, הפתרון הזול ביותר. אפשרות זו תתאים בעבור אלו האוהבים עיצוב מנימליסטי בביתם, בעבור בעלי תקציב מוגבל או בעבור אלו המחפשים פתרון זמני בלבד. מדובר בחיפוי פשוט וקל, אולם חשוב לציין כי יש לבחור בצבע שמן, שכן הוא יקל על ניקוי הקיר מלכלוכי הבישול הביתי.

 

קרמיקה – הבחירה הקלאסית

הקרמיקה שומרת על עמידות למשך זמן רב, ומשכך, חוסכת עלויות תחזוקה, החלפה וחידוש בהמשך. הקרמיקה מגיעה בשלל דוגמאות וצבעים, ולכן ניתן להתאימה לקו העיצובי של המטבח והבית בקלות יתרה.

הדבר נכון גם לעניין סגנונות עיצוב, דוגמת כפרי, מודרני וכו'. בנוסף, הקרמיקה קלה ונוחה לניקוי, ועובדה זו מעניקה לה נקודות זכות נוספות.

 

אבן – דומיננטיות זה שם המשחק

חיפוי קיר מטבח באבן משרה אווירה חמימה וביתית במטבח. יש לציין כי חיפוי קיר מטבח באבן מצריך הכנה מבעוד מועד, שכן יש להתקינו טרם התקנת המטבח עצמו.

אומנם מדובר בבחירה דומיננטית ויפה עיצובית, אך מדובר בתחזוקה שאינה פשוטה, ובחומר שאינו קל לניקוי.

שיש – קו נקי

הבחירה בחיפוי שיש מעניקה קו נקי בחלל המטבח. השיש אינו מצריך תחזוקה רבה, ונוח לניקוי לכלוכים שומניים, אשר עלולים להיווצר בעת הבישול במטבח.

 

קוריאן – גמישות והתאמה

הקוריאן הוא חומר גמיש אשר ניתן לעיבוד לפי רצונכם. הקוריאן מגיע בשלל מרקמים וצבעים, כך שניתן להתאימו למטבח ולבית ביתר קלות. לצד יתרונותיו, לקוריאן שני חסרונות בולטים, הם הופעת השריטות במרוצת השנים, וכן מחירו הגבוה.

 

חיפוי קיר בזכוכית – השקעה משתלמת

הבחירה בחיפוי קיר מטבח זכוכית צוברת תאוצה רבה בשנים האחרונות, והפכה לבחירה הפופולארית ביותר. חיפוי הזכוכית מעניק מראה יוקרתי ונקי לחלל המטבח.

בין שלל יתרונותיה של הזכוכית נמנים עמידותה של הזכוכית וכן היותה קלה לניקוי. כמו כן, הזכוכית מגיעה במגוון רחב של צבעים, טקסטורות ואף איורים ותמונות אותם ניתן להטמיע בזכוכית.

עלות חיפוי קיר בזכוכית אומנם נחשבת ליקרה, ולעיתים אף נחשבת ליקרה מכולם, אך ללא ספק מדבור בהשקעה משתלמת, שכן כפי שנאמר קודם לכן, הזכוכית עמידה, ולא תצטרכו להשקיע שוב לאורך זמן רב.

T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן