כמה עולה דלת ויטרינה ומחיצת זכוכית

עושים שיפוץ מטבח? רוצים לשדרג את המראה הכללי של הבית? כנראה שתצטרכו לרכוש דלת ויטרינה ומחיצת זכוכית. אך קשה להתחיל לתכנן את השיפוץ מבלי לדעת עלויות של המוצרים השונים. אנחנו כאן כדי לעשות סדר ולפרט את העלויות האפשריות של דלת ויטרינה ומחיצת זכוכית.

סוגי זכוכית

איך לבחור דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית? לפני שאתם ניגשים לרכישת הציוד המבוקש ומבררים כמה עולה דלת ויטרינה ומחיצת זכוכית, עליכם להבין את ההבדלים בין סוגי הזכוכית השונים שאתם צפויים להשתמש בהם.

לסוג הזכוכית שמשתמשים בחזיתות דלת הוויטרינה או עבור מחיצות זכוכית יש השפעה דרמטית על מראה המטבח כולו, בדיוק כמו הארונות עצמם. סוג הזכוכית שנבחר וכל האלמנטים העיצוביים הדקורטיביים, כגון גלים, צריכים להשלים את סגנון הארונות ואת הסגנון הכללי של המטבח.

 

זכוכית שקופה

בדיוק כפי שהשם מרמז, זכוכית שקופה מציעה נופים צלולים של פריטים בתוך הארונות. ניתן להשתמש בסוג זכוכית זה עם כל ארון או סגנון מטבח לכך לשמור על המיקוד על פריטי הדקורציה המונחים בתוכו. לקבלת אסתטיקה נקייה ופשוטה, השתמשו בלוחות שטוחים בודדים של זכוכית עבה כדי להגן מפני שבירה.

 

זכוכית קריסטל

זכוכית קריסטל המשמשת בדלתות ארון, או מחיצות זכוכית אלגנטיות, יוצרת מראה של מסורת נצחית. בדומה ללוחות ויטראז', לוחות זכוכית מקריסטל מוחזקים יחד על ידי עופרת, נחושת או אבץ, שהם רצועות דקות של מתכת היוצרים תבנית. זכוכית זו בסגנון אמנותי המוצגת לרוב בבניינים היסטוריים ברחבי העולם, היא סימן ההיכר של בתים אמנותיים.

כאשר חתיכות זכוכית צבעוניות מולחמות יחד עם רדיד נחושת, מתקבלת זכוכית צבעונית. דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית עם ויטראז' מעניקות תחושה מסורתית ומספקות מראה ייחודי לארונות.

 

זכוכית מבעבעת

זכוכית מבעבעת מלאה בבועות אוויר שנוצרות במהלך תהליך הייצור. הבועות יכולות להיות קטנות או גדולות תלוי באופן הכנת הזכוכית. דלתות זכוכית מבעבעות מספקות מראה וינטג' ועובדות היטב עם דלתות ויטרינה בסגנון מיוחד.

 

זכוכית חלבית

זכוכית חלבית נוצרת על ידי התזת חול בזכוכית שקופה כדי לגרום לה להיראות אטומה יותר. למרות שלזכוכית חלבית יש תצוגה מעוותת במידה ניכרת, היא עדיין שומרת על כמות מוגבלת של שקיפות, ומאפשרת לצורות וצבעים להראות דרך. דלתות ויטרינה עם זכוכית חלבית נראות נהדר עם נירוסטה וגימורים נקיים ומלוטשים של ארונות מטבח מודרניים.

זכוכית חלבית מתאימה לדלת ויטרינה ומחיצת זכוכית, יוצרת מראה מיוחד וטובה עבור חלקים שאתם מעדיפים להשאיר מוסתרים במטבח או חלקים אחרים בבית.

 

זכוכית מרקם

זכוכית מרקם מובלטת בדפוסים שונים שנראים מצולעים, מחורצים, גליים, חלוקי נחל או פרחוניים. ישנם סוגים רבים מאוד של זכוכיות מרקם, ואפילו ניתן להתאים אותן באופן אישי, אך ייתכן שזה יוביל לעלויות גבוהות יותר.

בדומה לזכוכית חלבית, לזכוכית מרקם יש שקיפות מוגבלת, תלוי בדחיסות המרקם. סוג זכוכית זה משמש ביישומים מודרניים ומסורתיים כאחד. ישנן גם זכוכיות קריסטל בעלות מרקם אשר מעניקות תחושה של העולם הישן לוויטרינות מטבח ולמחיצות זכוכית ברחבי הבית.

 

זכוכית צבועה

לקבלת מראה מלוטש במטבח אולטרה מודרני, שקול דלתות ויטרינה מזכוכית צבועה, שנראות אטומות לחלוטין. עם זכוכית צבועה, המוקד הוא על צבע הארון ולא על מה שמוצג בתוכו. עשרות אפשרויות צבע מאפשרות עיצוב מטבח תוסס. זכוכית צבועה יכולה להתאים גם למחיצות זכוכית, אם תרצו קיר צבעוני אשר יחלק את החדר, או מחיצת מקלחת צבעונית כדי ליצור מראה ייחודי.

 

כמה עולה שדרוג של דלת ויטרינה?

העלות הממוצעת להחלפת דלתות ופני המגירות בתוך ויטרינה קיימת משתנה בהתאם למספר הדלתות, לסגנון ואיכות הדלתות החדשות ולעלות העבודה עבור ההתקנה.

ישנן גם אלטרנטיבות שכדאי לשקול. על ידי חידוש, צביעה מחודשת, גימור מחדש, או אפילו הוספת דלתות חדשות, תוכלו לחסוך אלפי שקלים. זה נכון במיוחד אם יש לכם את הזמן, הכלים והכישרון לעשות זאת בעצמכם.

 

כמה עולה דלת ויטרינה ומחיצת זכוכית?

זכוכית היא חומר יקר יחסית עבור הפריטים הללו, אך גם איכותי ויוקרתי במיוחד. עבור דלת ויטרינה, היא עשויה להיות אפילו פחות יקרה מכמה דלתות ארונות עץ פרימיום בהזמנה אישית, שהן אופציה נפוצה גם כן. חזית הזכוכית תציג את הכלים שבתוך הוויטרינה בצורה מרשימה, תגרום למטבח שלכם להראות גדול יותר, ותיצור מראה חדש ומדהים למטבח שלכם.

הוספת תאורה פנימית יכולה להוסיף לעיצוב הוויטרינה, במיוחד כאשר נעשה שימוש בדלת זכוכית. אפשרות נוספת להוסיף מגע מיוחד עשויה להיות זכוכית משופעת, חלבית או אחרת.

כמה שתשלמו יהיה תלוי בכמה לוחות זכוכית או פרספקס אתם צריכים עבור הוויטרינה, גודל הארון, גוון וכמובן, איכות הזכוכית.

כמה עולה מחיצת זכוכית?

חלוקת חללים היא טכניקת עיצוב המקדמת שימוש חכם יותר בכל מרחב מגורים או מסחר. עם התקדמות הטכנולוגיות המודרניות, תהליך זה מנע בעיה אדירה לבעלי נכסים וכעת הוא קל כמעט כמו לקנות מצרכים ברשת. השוק מציע פתרונות המשתנים בין סוגי המחיצות, אך אנו נתמקד כמובן במחיצות זכוכית שהינן בעלות יתרון משמעותי, וחוסכות המון זמן וכסף לבעלי בתים.

מחיצות זכוכית שקופות הן רכישה חשובה ואידיאלית לשימוש באזורי מגורים ומסחר כאחד. מחיצות זכוכית יהפכו כל חדר לחלל אטרקטיבי, פונקציונלי, נוח ומודרני.

 

איכויות מובחנות של מחיצות זכוכית

מחיצות זכוכית פותרות בו זמנית מספר בעיות. הן מחלקות את החלל בהתאם לצרכים הנוכחיים ויוצרים אלמנט מסוגנן לפנים החלל. היתרונות של שימוש במוצרים כאלה הם רבים:

  • מחיצות זכוכית מאפשרות לכם לחסוך מקום תוך יצירת תאורה ברמה מעולה.
  • הן יוצרות חדרים נפרדים עם מינימום זמן ועבודה, בידוד רעש מעולה ורמת פרטיות מספקת.
  • מוצרי זכוכית הם אלמנט עיצובי מסוגנן ומספקים הזדמנויות נרחבות ליישום רעיונות ועיצובים נועזים.
  • הצבה מחדש נוחה ומהירה, כמו גם הפירוק.

 

כיצד מחשבים את העלות?

כשמדובר בפרויקט כלשהו, ​​חשוב להבין את ההוצאות הכרוכות בו. אלה הגורמים שישפיעו על המחיר של סוג המחיצה המתאים ביותר.

עלות מחיצות הזכוכית תלויה בגורמים שונים:

  1. מידות ומספר החומרים שיש להשתמש בהם.
  2. תכונות עיצוב של המוצר.
  3. סוג החומר ואיכותו.
  4. מורכבות ההתקנה.

 

המחיר של דלת ויטרינה ומחיצת זכוכית

כפי שניתן לראות יש משתנים רבים אשר משפיעים על המחיר של דלת ויטרינה ומחיצת זכוכית. כאשר אתם מתכננים את שיפוץ המטבח או שיפוץ באזור אחר בבית, עליכם לתכנן ראשית את התקציב המבוקש. כאשר תדעו את התקציב שאתם מוגבלים אליו, תוכלו לדעת איזה סוג של זכוכית מתאימה לכם ובאיזה גודל וכמות.

וטרינות ומחיצות מזכוכית

 

T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן