חיפוי קיר מטבח מומלץ

נבחר חיפוי קיר מטבח מומלץ לעיצוב המטבח הביתי במספר שלבים. השלב האחרון בעת העיצוב הוא בחירת חיפוי קיר. לבחירה זו השלכות רבות על מראהו של המטבח ועל הנוחות שלכם. אלו אפשרויות עומדות בפניכם ואיזו מהן תהיי הבחירה המנצחת? זאת ועוד במאמר הבא.

פשטות וחיסכון בעלויות – חיפוי בצבע

על מנת להימנע מהצורך בהתקנת חיפוי קיר, פותחו צבעים אשר נראים כחיפוי, ושומרים על קיר המטבח, שכן אלו מונעים חדירת נוזלים. בעת בחירה באפשרות זו, יש להיזהר במהלך הניקוי, שכן הדבר עלול לפגום במראהו החלק של הקיר ובאסטטיות שלו. צבעים אלו מגיעים בשלל גוונים וניתן להתאימם לקו העיצובי של המטבח ושל הבית כולו.

הבחירה בצבע כחיפוי תהיה בחירה מתאימה עבור אלו המעוניינים לחסוך בעלויות, שכן אפשרות זו זולה יותר מיתר האפשרויות. כמו כן, אפשרות זו תתאים גם בעבור אלו הדוגלים ואוהבים פשטות ומינימליזם.

 

יופי – גרניט פורצלן

הבחירה בגרניט פורצלן נפוצה בקרב רבים, ולא רק בעבור חיפויים. חיפוי קיר בגרניט פורצלן, תהא בחירה הנשמרת לאורך שנים רבות, זאת בשל היותו חומר גלם איכותי ועמיד. כמו כן, גם לעניין הניקיון, עומדות לזכות גרניט פורצלן נקודות זכות רבות, שכן היא ניתנת לניקוי באופן פשוט למדי.

בנוסף, בשל העובדה כי מדובר באבן מלאכותית, קיימות אין ספור אפשרויות עיצוב שונות. הבחירה בגרניט פורצלן מעניקה את יתרונותיהם של יתר האבנים, אך בעלות נמוכה יותר, תוך שמירה על פונקציונאליות, ניקיון ואסטטיות.

 

חמימות וביתיות  – אבן

את האבן אנו מכירים מזה שנים רבות, בשלל פרויקטים שונים עיצוביים ברחבי הבית כולו. חיפוי קיר מטבח מאבן ישרה תחושת חמימות ונוסטלגיה בבית.

אולם, אם נשים בצד את עניין האווירה, יעלו חסרונותיה של האבן. תחזוקת האבן קשה, שכן האבן נשחקת במרוצת השנים, ואף יכולה להיפגם ממגע חומצות כאלו ואחרות.

כמו כן, בשל הדומיננטיות של האבן בכל חלל בה היא נמצאת, יש לוודא כי הקיר אכן מתכתב עיצובית עם המטבח בפרט, ועם הבית כולו. הבחירה באבן תתאים לאלו אשר מעוניינים להשיג תחושת ביתיות ושמירה על מראה קלאסי, אך היא לא תתאים עבור אלו, אשר בראש מעיינם מצויים פונקציונאליות ותחזוקה קלה.

 

המזוהה ביותר – שיש

חיפוי שיש לקיר המטבח הינו פתרון אידאלי ממספר בחינות. תחילה, השיש מקנה למטבח מראה יוקרתי ועשיר. שנית, את השיש ניתן לנקות בקלות מבלי חשש לפגוע בו.

אולם, לצד יתרונות אלו, נציין כי מחירו של השיש יקר בהשוואה ליתר האפשרויות, שכן פרמטר זה מהווה סיבה לפסילה בקרב רבים.

 

הבחירה המנצחת – חיפוי קיר זכוכית למטבח

האפשרות הטובה ביותר לחיפוי קיר המטבח היא ללא ספק הבחירה בזכוכית. הבחירה בזכוכית משלבת יחדיו פונקציונאליות ואסתטיקה בצורה הטובה ביותר.

את הזכוכית ניתן להתקין במגוון רחב של מרקמים וצבעים, ואף ניתן לבחור בזכוכית בשילוב איורים שונים. בשל כך, ניתן להתאימה לקו העיצובי של המטבח ושל הבית כולו. כמו כן, הזכוכית עמידה בפני חומרים רבים ובפני טמפרטורות גבוהות, וכן קלה ונוחה לניקוי, שכן בזכות אלו, הפכה הזכוכית לבחירה המנצחת.

 

מאמרים קשורים לחיפוי קיר מטבח מומלץ

T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן