איך לבחור דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית?

איך לבחור דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית? דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית הן יותר ורסטיליות ממה שחשבתם, ובנוסף, יש להן צד מעשי. הן קובעות אם אתה תלך על ארונות סולידיים וסגורים או מדפים פתוחים.

כך, תוכלו לסדר הכל בצורה מסודרת בתוך יחידה ולהציג אותו במקביל. דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית מאפשרות אור בחלל המטבח שלך, מאירות את המטבח ומאפשרות לקרמיקה ולכלים לזרוח.

קניית דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית – החלטה משמעותית

כאשר אתה חושב לקנות ארון ויטרינה חדש לבית, למשרד או לחנות, עלייך להקפיד לבחור את העיצוב, הסגנון והצבע הטובים ביותר עבור החלל שלך. בחירה מושלמת, מתוך האפשרויות השופעות היא משימה גדולה. הוויטרינה ומחיצות הזכוכית הופכים את החלל שלך לאלגנטי וקלאסי יותר על ידי הצגת המוצרים שלך בצורה נכונה.

אפילו אם אתה חושב שיש אפשרויות רבות בעת בחירת ויטרינה או מחיצות מזכוכית, עלייך לשים לב למיקום בו אתה הולך למקם אותם. בחר באפשרות הרב-תכליתית ביותר הקיימת ותן לחדר שלך, את הרהיט הטוב והמתאים ביותר שיהיה מונח בו.

 

שיקולים בעת קניית דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית

בזמן שאתה חושב לרכוש ארון ויטרינה ומחיצות זכוכית, ראשית עליך לחשוב על גודל הבית, המשרד או החנות, במקום בו אתה ממקם אותם. בצע בחירה בהתאם למרחב שיש לך. אם יש לך שטח קטן מאוד בחדר המתאים, עלייך לחשוב לנצל את הפינות בצורה חכמה. ויטרינות מזכוכית יעניקו אשליה של חדר גדול ויסייעו לך להשתמש בשטח מינימלי בחוכמה, על מנת להראות יפה את כלי המטבח או החפצים היוקרתיים שלך.

אם יש לך שטח גדול תוכל לבחור כל סוג של ארון ויטרינה, ולהציב את מחיצות הזכוכית בכל מקום שתחליט. כמובן שישנם שיקולים נוספים להחליט מהם כגון: סוג הזכוכית, סוג דלתות הוויטרינה ועובי הזכוכית.

 

איך לבחור דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית מתאימות?

ישנם מספר שיקולים וגורמים שיש לקחת בחשבון כאשר באים לבחור דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית לבית. עלייך לדעת ראשית שהן ישתלבו היטב בבית שלך וכן לבחור את הסוג שישתלב בצורה המרבית.

 

עלייך לבחור את פרופיל דלתות הוויטרינה

כולנו יודעים שדלתות ארונות הן האלמנט העיצובי הגלוי הראשון במטבח, ולכן סגנון דלתות נהדר הוא חיוני בהשגת המראה הטוב ביותר לוויטרינה שלך.

אתה יכול לצמצם את האפשרויות על ידי החלטה על פרופיל הדלת לארון המטבח שלך. כמובן שבבחירת מחיצת זכוכית, יש לבחור את הפרופיל הרצוי שלה.

 

עלייך לצמצם את הסגנונות השונים

לאחר בחירת פרופיל הדלת תוכל להחליט על הסגנון. ברוב המקרים זה נקבע על פי התקציב. כאשר החלטת לקחת בחשבון את התקציב ואת פרופיל הדלת, ההחלטה הופכת להיות קלה מאוד לקבלה.

 

בחר את סוג העץ והצבע שמעניינים אותך

לרוב האנשים יש ויטרינות שהם חולמים עליהם בראשם כבר שנים. הם כבר החליטו על הצבע או הגימור שהם ילכו עליו. אם אינך יודע את סוג העץ או הצבע המתאים לוויטרינה שלך, אתה מוזמן לשאול את מעצב המטבח שלך.

הוא יבחר בעיצוב הטוב ביותר שישתלב בצורה מושלמת במטבח שף.

 

שקול את המטרה אך גם את היופי

אז כדי לענות על השאלה איך לבחור דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית? צריך להבין מה השימוש שלכם ישנן מגוון אפשרויות מבחינת דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית. אולי אתה רוצה שבוויטרינה יהיו מגירות מתחת למשטחי השיש במקום מדפים. אתה, כמובן, יודע מה אתה רוצה! לאחר שהחלטת על הסגנון, תוכל להוסיף גורמים נוספים כמו קישוטים נוספים עם דלתות זכוכית עם טקסטורה למשל.

גם מחיצות הזכוכית צריכות לתאום את המטרה שלהן, ויש לשים לב כי אינך מודע אך ורק מהיופי אשר ברור כי הן יעניקו לבית.

 

מקסם כל סנטימטר

לבסוף, כמובן תרצה למקסם כל סנטימטר. אתה רוצה שבמטבח שלך יהיה מקום ליעילות. מיקום הוויטרינה ומחיצת הזכוכית צריכה לתאום את עיקרון זה, ולא לבזבז מקום במטבח. בנוסף, אי במטבח הוא דרך מעולה למקסם את שטח המטבח, כך שאם אתה במהלך שיפוץ תוכל להציב אחד כזה.

 

בחירת העיצוב המתאים של דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית

העיצוב של דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית יקבעו אם הולכים על ארונות סגורים או מדפים פתוחים. בנוסף, הן לא רק שומרות כנגד אבק ופסולת, אלא גם יוצרות חלונות הראווה על הכלים שלך.

ישנם עיצובים שונים של דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית אשר יכולים להתאים למטבח שלך.

 

להלן מספר אופציות לעיצוב

זכוכית שקופה – הבחירה הקלאסית

שקוף הוא הטוב ביותר עבור רוב המטבחים, אפילו כאלו עם סגנונות שונים מאוד. אתה יכול לשקול זכוכית רגילה ושקופה. מלבד היותה קלאסית, זוהי בחירה בטוחה. היא זמינה ברוב החנויות. נסה פנל שטוח בודד במטבח או נסה גלים דקורטיביים. זו דרך נהדרת לשפר את עיצוב המטבח שלך.

 

זכוכית חלבית – למטבח המודרני

הזכוכית החלבית היא הטובה ביותר למטבחים מודרניים. זכוכית חלבית ממולאת בדרך כלל בחול או חצץ כדי לשפר את האיכויות השקופות שלה. אתה יכול גם לקבל את הזכוכית החלבית בהתאמה אישית עם עיצובים משתנים כדי להעניק לה מראה ועיצוב מדהים.

זכוכית עם מרקם – אופציה מיוחדת

זכוכית עם מרקם היא אפשרות נוספת לדלתות הוויטרינה ומחיצות זכוכית עבור המטבח שלך. זכוכית זו מעוצבת או מובלטת כדי להראות כל מיני מרקמים. טכניקה זו תמיד גורמת לזכוכית להתבלט מנקודת מבט חזותית ופיזית. ישנן אפשרויות רבות לבחירת זכוכית עם מרקם.

זכוכית גשם, למשל, היא אפשרות נהדרת, אך גם זכוכית מצולעת, חלוקי נחל, מחורצת או משופעת.

 

זכוכית מבעבעת – למראה וינטג'

מרקם הבועות או הזרעים על גבי הזכוכית יוצר מראה וינטג'י. בזכוכית זו יש בועות זעירות דמויות זרעים מה שהופך אותה למדהימה. המראה בעבודת יד כמו גם ההרגשה המיושנת הופכים את הזכוכית המבעבעת להתאמה טבעית למטבח שלך.

 

זכוכית קריסטלית – למראה גותי

מלבד להעניק תחושה אלגנטית, זכוכית קריסטלית תעניק מראה מסורתי, אך מושלם למטבח. האיכות האומנותית של זכוכית זו הופכת אותה למושכת. ישנם עיצובים שונים של הזכוכית הקריסטלית החל מגותי ועד בעיצוב מותאם אישית בידי אמנים.

 

בחירת גודל ומידות של דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית

הגודל והמידות חשובים מכיוון שהם יקבעו את כמות כלי הזכוכית שתוכל לאחסן בארון. לאחר שתבחר את כל המאפיינים וסוג העיצוב של הזכוכית עבור דלתות הוויטרינה ומחיצות הזכוכית, יהיה עלייך לבחור את הגודל והמידות הטובים ביותר עבורן.

הגודל המושלם עבור ויטרינה הוא 180 על 90 ס"מ. אתה יכול גם לשקול ארונות עם שתי דלתות.

 

בחירת עובי וחוזק של דלתות ויטרינה ומחיצות זכוכית

חשוב גם לקחת בחשבון את עובי ועוצמת הזכוכית שלך. אנו ממליצים על עובי זכוכית של 5 – 7 מ"מ. בעובי כזה אתה תוכל לערום את הפלטות הכבדות שלך ואפילו את צלחות המרק והכוסות שלך.

 

ביצוע הזמנה

כעת, לאחר שעברת על כל המאפיינים, אתה יכול לבצע הזמנה. אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה עיצוב ולא לעשות את החלטה זו לבד. תוכל להגיע עם כל הדרישות וההחלטות שביצעת בנושא, והמעצב יוכל לסייע לך לקבל את ההחלטה העיצובית הטובה ביותר, וגם לקבוע מאיפה להזמין את החומר.

דלתות, וטרינות ומחיצות מזכוכית

T Glass
T Glass

חברת T Glass היא חברה העוסקת בתחומי ייצור זכוכיות, התאמתן לצרכים הייחודים של הלקוח תוך תכנון מדויק. החברה שלנו קיימת יותר משלושים שנים (!!). אנחנו בני הדור השני לעבודה עם הזכוכית, לכן התנסינו בסוג עבודות רחב הכולל שימושים כאלו ואחרים בזכוכית. יש לנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק שמאפשרות לנו להתאים לכם את המוצר המדויק ביותר עבורכם, החל מתוכנות עיצוב שונות, דרכי ייצור חדשניות והתעדכנות באופנות ובטרנדים השונים בעיצוב הבית. אנחנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, החל ממעקי זכוכית, שמתוכננים בקווים נקיים ונעשית הדמיה ממוחשבת על מנת להגיע לדיוק המירבי.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רוצים שנציג שלנו יצור עמכם קשר להצעת מחיר?
השאירו פנייתכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן